lis 2012

Niedawno zakończył się pierwszy etap modernizacji boiska w Jankowie Przygodzki. w ramach którego powstały m.in. bieżnia lekkoatletyczna i uporządkowano teren wokół boiska ze sztuczną nawierzchnią poprzez jego wybrukowanie.
Właśnie teraz zaczyna się II etap w ramach którego powstanie trybuna dla widzów. Obydwa etapy wykonuje firma Domar z Ostrowa Wielkopolskiego.

Inwestycji przez cały czas doglądali byli i obecny prezes GLKS Barycz Janków Przygodzki - Grzegorz Wojtasik. Bardzo często widać było na budowie również radnego Krystiana Piaseckiego, który również prezesował w przeszłości klubowi.

O takiej bieżni wiele talentów wśród jankowskich biegaczy mogło tylko pomarzyć:

Sztuczne boisko praktycznie każdego dnia tętni życiem nawet gdy temperatury nie sprzyjają:

Kilka dni temu rozpoczęto prace przy budowie trybuny:

3,743,649 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis