cze 2013

W poniedziałek na liczniku odwiedzin naszej strony internetowej wybiła magiczna liczba 400 000 odwiedzin. Jak zawsze przy takich okrągłych rocznicach dziękujemy Państwu za zaufanie i wszystkie pozytywne (choć nie zawsze) opinie- wszystkie staramy się staramy się analizować i dopasowywać do wymagań.

Oczywiście należy przypomnieć o dwóch osobach bez których strona ta nie istniałaby czyli:

Przemysław Bluz (firma MP Serwis), który udostępnia serwer dla strony
Krzysztof Janota, który dba o stronę techniczną i oprawę graficzną strony.

Ostatnio "okrągłą rocznicę" nasza strona obchodziła 16 października- zanotowano wtedy 300 000 odwiedzin. Od tamtego czasu zanotowano ok 410 odwiedzin dziennie, a od samego początku istnienia strony, czyli 24 sierpnia 2008 roku - ok 227 osób dziennie odwiedza naszą stronę.

Należy przypomnieć, że w tym samym dniu został otwarty oficjalnie Klub Internetowy "Bliżej Świ@ta". Odbyło się to podczas dożynek roku 2008.

3,743,642 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis