sie 2009

Ko?ció? p?ka? w szwach. Najpierw gospodarze do?ynek (msza by?a jednocze?nie dzi?kczynieniem za uda ?niwa) p.Barbara Nowak i p.Krzysztof Musie? wr?czyli ksi?dzu dary do?ynkowe.
Pod koniec mszy ?w. radny Krystian Piasecki podzi?kowa? ksi?dzu za 33 lata pracy w naszej parafii w imieniu samorz?dów mieszka?ców ca?ej parafii czy Jankowa Przygodzkiego, Topoli Wielkiej, Topoli Osiedle i Nadstawek oraz wr?czy? w ich imieniu pi?kny obraz przedstawiaj?cy nasz ko?ció? oraz budynki przyko?cielne- mo?na go obejrze? w galerii Nast?pnie delegacje KGW z Jankowa, Klubu sportowego "Barycz" i zespo?u tanecznego, Stowarzyszenia "Rozwój i Edukacja", matek ró?a?cowych, Caritasu, chóru ko?cielnego, ministrantów z?o?yli równie? podzi?kowania okraszone pi?knymi bukietami kwiatów, które zdobi?y pó?niej ca?y o?tarz. Specjalne podzi?kowanie wobec ksi?dza kanonika z?o?y? ?ukasz Marciniak- student Wy?szego Seminarium Duchownego w Kaliszu- syn naszej parafii, mieszkaniec Topoli Wielkiej. Ksi?dz kanonik równie? podzi?kowa? mieszka?com i swoim wspó?pracownikom za ?yczliwo?? okazywan? przez te lata jankowskiej pos?ugi. Wspomnia? równie? o tym, ?e ?ukasz po?wi?ci? wi?kszo?? czasu podczas wakacji na pomoc przy parafii. Wyrazi? równie? po raz kolejny podziw dla zespo?u ?piewaczego pod kierownictwem p.Jadwigi Smok oraz nadziej? na dalszy jego rozwój.
Wielu uczestnikom mszy ?wi?tej ?za zakr?ci?a si? w oku, tak?e mnie. Wzruszenia cho? skrywane da?o si? równie? zauwa?y? na twarzy ksi?dza kanonika. Na koniec wspomnia? jednak, ?e nie odchodzi za daleko i ma nadziej?, ?e b?dziemy Go odwiedza?, poniewa? mieszka? b?dzie w Ostrowie Wielkopolskim przy parafii Mi?osierdzia Bo?ego a jego dok?adny adres-jak sam powiedzia?- to ul.Boles?awa Prusa 3a/3.

3,723,678 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis