wrz 2009

Obchody rozpocz??y si? 1 wrze?nia o godz. 19:00 msz? ?wi?t? w miejscowym ko?ciele.
Zaraz na pocz?tku delegacja dzieci oraz dyrektor Zespo?u Szkó? p.Barbara Szymanowska przywitali mi?ymi s?owami oraz kwiatami ksi?dza Eugeniusza Meks?, dla którego by? to pierwszy dzie? urz?dowania na nowej parafii. Nowy proboszcz serdecznie podzi?kowa?.
Po zako?czeniu mszy ?wi?tej w intencji ofiar II wojny ?wiatowej odby?a si? jeszcze wieczornica przygotowana przez uczniów miejscowego Zespo?u Szkó?. Sk?ada?y si? na ni? wspomnienia osób uczestnicz?cych we wojnie przytaczane przez uczniów oraz wokalny popis Katarzyny Regulskiej- tegorocznej absolwentki naszej szko?y.
Nast?pnie zaproszeni go?cie udali si? do szko?y, gdzie po zwiedzeniu Izby Pami?ci przy kawie mogli ju? na spokojnie porozmawia? o wojnie i nie tylko...

Uroczysto?? zorganizowano w ramach projektu "Jankowskie Krajobrazy" realizowanego przez nasze Stowarzyszenie.

3,721,326 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis