sty 2014

W sobotę wielkie siatkarskie święto miało okazję zobaczyć ok. 3000 widzów, którzy zakupili wejściówki w cenie 25zł na mecz pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle a SKRĄ Bełchatów.

Mecz odbył się w kaliskiej Hali Arena, a jego organizatorami byli Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim, Gmina Przygodzice i Miasto Kalisz.

Mecz zakończył się zwycięstwem SKRY Bełchatów 3:1 i świetnym wynikiem finansowym który będzie kształtował się na poziomie ok. 60 000zł.

Przed meczem zaprezentowały się w treningowym meczu siatkarki Baryczy Janków Przygodzki i AMBER Kalisz. W czasie meczu mogliśmy podziwiać również uczennice Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim - Mistrzynie Aerobiku jako czeerleaderki

Gratulujemy udanej organizacji.

Relacje z meczu dostępne pod adresami:

www.przygodzice.pl

www.gminaprzygodzice.info