sty 2014

Pół miliona odsłon naszej strony internetowej.!!!

Wielkie dzięki za to, że jesteście z nami. Strona internetowa naszego sołectwa istnieje dla Państwa i zawsze chętnie czekamy na wszystkie uwagi, spostrzeżenia i nowe pomysły na stronę i newsy pod adresem: rozwojiedukacja@wp.pl

Jak przy każdej takiej okazji Stowarzyszenie przypomina, że są dwie osoby bez których strona by nie istniała, są to:
Przemysław Bluz- udostępnia nam serwer dla strony firma Przemka: MP SERWIS S.C.
Krzysztof Janota- dba o wygląd i techniczną stronę naszej witryny.

Przy okazji naszych okrągłych odwiedzin zawsze liczymy ilu z Państwa nas codziennie odwiedza.

Średnio od początku istnienia strony (24 sierpnia 2008 roku) odwiedzało nas 253 osoby dziennie.
Średnio od 23 czerwca 2013r., kiedy odnotowaliśmy 400000 odwiedzin, wizytowało nas ok. 465 osób.

3,743,515 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis