wrz 2009

Oczywi?cie nie sta?oby si? tak gdyby w Kaliszu miejscowy KKS 1925 nie wygra? z dotychczasowym liderem czyli Centr? Ostrów Wielkopolski 2:0.
Nasi ch?opacy po do?? wyrównanej walce poradzili sobie jednak na naszym boisku z dru?yn? z Opatówka wygrywaj?c 2:1 i dzi?ki temu, ?e nie przegrali jeszcze ?adnego meczu, a tylko jeden zremisowali z Astr? Krotoszyn.
Miejmy nadziej?, ?e Barycz jak najd?u?ej go?ci? b?dzie na fotelu lidera co b?dzie na pewno trudnym zadaniem, poniewa? za tydzie? 20 wrze?nia ch?opacy wyje?d?aj? do Nowych Skalmierzyc zmierzy? si? z tamtejsz? Pogoni?, która zawsze sprawia?a naszej dru?ynie wiele problemów. Miejmy nadziej?, ?e tym razem b?dzie inaczej.
Powodzenia.
Wi?cej informacji na temat naszej dru?yny i tego meczu mo?emy szuka? na stronie naszego klubu: www.barycz.jankowprzygodzki.pl
a wyników ca?ej kolejki na stronie 90minut.pl

3,723,566 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis