kwi 2014

Pamiętajmy, że tylko do 31 kwietnia mamy czas na rozliczenie swojego PITa.

Najprostszym sposobem na to jest skorzystanie z programu udostępnionego przez Ministerstwo Finansów, który nie tylko pomoże nam przy sporządzaniu PITa, ale również umożliwi przekazanie go do Urzędu Skarbowego bez wychodzenia z domu.

Jeśli ktoś chciałby rozliczyć się przez Internet, ale nie wie jak- zapraszamy do Klubu Internetowego na bezpłatne lekcje z obsługi systemu we wtorek i środę od 18 do 20, jednak warto najpierw się umówić.

Przemyślmy również to komu przekażemy nasz 1%- nawet jeśli to będzie tylko 10 złotych. Jeśli 1000 mieszkańców Jankowa się rozliczy i przekaże tylko 10zł- możemy wspólnie oddać 10000zł.

Jedyną organizacją, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego w naszej wsi i gminie to Klub Sportowy "Barycz" z Jankowa Przygodzkiego, który wpływy z 1% przekazuje na młodzieżowe drużyny piłkarskie i siatkarskie.

Nr KRS to: 0000010651

3,743,489 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis