cze 2014

www.unitedworldgames.com

Wyniki wszystkich kategorii siatkówki - w zakładkach u dołu dokumentu można zmieniać ketegorie.

Siatkarki z Jankowa Przygodzkiego po raz trzeci już uczestniczyły w dniach 19-22 czerwca w turnieju United World Games czyli Międzynarodowej Olimpiadzie Młodzieży w Klagenfurcie w Austrii.

Trener Albin Bednarczyk zabrał tym razem trzy drużyny w różnych kategoriach wiekowych - do lat 11, do lat 13 i do lat 19.

Dziewczyny oczywiście nie byłyby sobą, gdyby nie sprawiły niespodzianki pokonując drużyny między innymi z Austrii, Niemiec czy nawet Stanów Zjednoczonych.

Najmłodsze siatkarki zajęły 4 miejsce, reprezentacja do lat 13- 3. miejsce, a najstarsze reprezentantki- 2. miejsce przegrywając tylko z drużyną Austrii, która przeszkadzała Im w zwycięstwie również w poprzednich latach.

3,743,515 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis