paź 2014

Już 16 listopada, a wiec dokładnie za 5 tygodni odbędą się wybory samorządowe.

Wybierać będziemy:
- Wójta Gminy Przygodzice,
- Radnych Rady Gminy Przygodzice,
- Radnych Powiatu Ostrowskiego
- Radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

Udział w wyborach to nasz obowiązek- idźmy sami i zachęcajmy do tego nasze rodziny, sąsiadów i znajomych.

Jak donosi portal www.gminaprzygodzice.info Gminna Komisja Wyborcza otrzymała zgłoszenia od następujących kandydatów na radnych w naszym sołectwie, które zostało podzielone na dwa okręgi z których mieszkańcy wybiera będą po jednym radnym:

Okręg nr 9
sołectwo Janków Przygodzki (wieś Janków Przygodzki ul. Długa, Łąkowa, Południowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wodna, Zębcowska), Osada Trzcieliny:

Krystian Piasecki – KWW Krzysztofa Rasiaka
Bogdan Górny – KWW Gmina dla Pokoleń Kaźmierczaka
Michał Marcinczak – KWW Andrzeja Dery

Okręg nr 10
sołectwo Janków Przygodzki (wieś Janków Przygodzki ul. Krótka, Leśna, Ostrowska, Polna, Sosnowa, Szkolna, Żwirowa),
wieś Przygodzice (ul. Leśna, Os. 40-lecia PRL, Pardalin)

Wiesław Witek – KWW Krzysztofa Rasiaka
Joanna Wnuk – KWW Gmina dla Pokoleń Kaźmierczaka
Aleksandra Banasiak – KWW Prawo i Sprawiedliwość

Wszyscy mieszkańcy sołectwa Janków Przygodzki niezmiennie głosować będą w tej samej Obwodowej Komisji Wyborczej mieszczącej się w Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim.

W naszej szkole głosować będą też mieszkańcy sołectwa Topola Wielka, którzy oddawać głosy będą na następujących kandydatów:

Okręg nr 6: Topola Wielka

Narcyz Perz – KWW Krzysztofa Rasiaka
Mariusz Grzesiek – KWW Gmina dla Pokoleń Kaźmierczaka (radny 2010-2014)
Zofia Pietrzak – KWW Prawo i Sprawiedliwość

3,743,495 unikalne wizyty / Copyrigt © 2008 - 2024 by kRis